  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-waga-z-opakowaniem-0-8-kg
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-interfejs-usb-typ-c
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-certyfikat-ce
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-kod-producenta-c31dualdpdockpd100w
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-waga-z-opakowaniem-0-8-kg-interfejs-usb-typ-c
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-waga-z-opakowaniem-0-8-kg-certyfikat-ce
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-interfejs-usb-typ-c-waga-z-opakowaniem-0-8-kg
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-interfejs-usb-typ-c-certyfikat-ce
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-interfejs-usb-typ-c-kod-producenta-c31dualdpdockpd100w
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-certyfikat-ce-waga-z-opakowaniem-0-8-kg
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-certyfikat-ce-interfejs-usb-typ-c
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-certyfikat-ce-kod-producenta-c31dualdpdockpd100w
  • stacja-dokujaca-i-tec-c31dualdpdockpd100w-kod-producenta-c31dualdpdockpd100w-interfejs-usb-typ-c
Stacja dokująca I-Tec C31DUALDPDOCKPD100W
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
80,7% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
0,8 kg
Interfejs
USB typ C
Certyfikat
CE
Kod producenta
C31DUALDPDOCKPD100W
Opis produktu
Biurowa stacja dokująca USB-C z obsługą do 2 monitorów zewnętrznych o rozdzielczości 4K. Stacja jest kompatybilna z każdym laptopem wyposażonym w port USB-C lub Thunderbolt 3. Sześć portów USB, niezawodne i szybkie połączenie z siecią firmową dzięki zintegrowanemu portowi LAN oraz możliwość zamontowania za monitorem VESA sprawiają, że stacja dokująca jest idealnym partnerem dla profesjonalistów. Oczywiście stacja może ładować laptopa lub tablet o mocy do 100 W.
Zintegrowany najnowszy protokół DP 1.4 obsługuje rozdzielczość 5K / 60 Hz, dzięki czemu urządzenie nadaje się nawet dla profesjonalnych projektantów graficznych, analityków danych, edytorów filmów i oczywiście, fanów filmów HD.
Specyfikacja:
  • Porty we/wy:
  • 1 x 3,5 mm minijack (Combo)
  • 2 x DisplayPort
  • 1 x RJ-45 (LAN)
  • 2 x USB 2.0 Type A
  • 3 x USB 3.0 Type A
  • 2 x USB 3.0 Type C
  • Dokowanie: Tak
  • Pasuje do: Uniwersalna
  • Akcesoria w zestawie: Uniwersalny zasilacz USB-C o mocy 112 W
  • Kolor: Czarny
  • Wymiary: 113 x 113 x 40 mm
  • Pozostałe parametry:
  • Zintegrowany kabel USB-C (100 cm)
  • Power Delivery: 100 W
Numer produktu: 321 061 044
BDO: 000682972
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym
81,6% kupujących poleca ten sklep